راهنمای سایت

تقویم آموزشی
مهارتهای آموزشی در چهار گروه ذیل در دسترس بازدیدکنندگان می باشد:

مهارتهای فنی و حرفه ای : کلیه مهارتهای آموزشی و شغلی
مهارتهای دیپلم : مهارتهای منجر به کسب دیپلم کارو دانش
مهارتهای هدیه : مهارتهای آموزشی رایگان ویژه دارندگان کارت هدیه پویندگان
کارگاه های آموزشی : دوره های کوتاه مدت تخصصی که برای فارغ التحصیلان و کارآموزان با هدف تکمیل و ارتقاء سطح علمی و مهارتی برگزار می گردد

نکته: در هر یک از گروه های چهارگانه ذکر شده گزینه سایر مهارتها برای انتخاب مهارتهای دیگری که کاربر علاقمند به آموزش می باشد در نظر گرفته شده است. همچنین کاربر می تواند روزها و ساعات برگزاری کلاس را بدلخواه انتخاب نماید.

 

آموزش

مقالات آموزشی : مقالات آموزشی مرتبط با مهارتهای مختلف در این بخش در اختیار کاربران گرامی قرار خواهد گرفت.

آموزش مجازی : آموزش کلیه مهارتهای فنی و حرفه ای بصورت الکترونیکی و غیرحضوری


آزمون
در این بخش مقررات آزمون، تقویم آزمون، درخواست آزمون، آز مون مجازی و نتایج آزمون و گواهینامه ها مهارت قابل دسترسی می باشد.

اشتغال
در این بخش فارغ التحصیلان آموزشگاه می توانند درخواست کار نموده و صاحبان مشاغل و کارفرمایان می توانند با تکمیل فرم درخواست نیروی کار، نیروی متخصص و کارآزموده موردنیاز خود را از آموزشگاه درخواست نمایند.فارغ التحصیلان برتر آموزشگاه در اولویت معرفی به کار قرار خواهند داشت.

دانلود
در این بخش دانلود فایلها و نرم افزار های آموزشی و کمک آموزشی، مقالات، جزوات و کتابهای مرتبط و نمونه سؤالات آزمونی و سایر دانلودهای مفید قابل دسترسی می باشد.

گالری
دسترسی به تصاویر در موضوعات متنوع

مشاوره
در این بخش بازدیدکنندگان عزیز می توانند قبل و بعد از ثبت نام در سه موضوع مشاوره آموزشی،  مشاوره تحصیلی و مشاوره شغلی از مشاورین آموزشگاه مشاوره رایگان دریافت کنند.

کارآموزان برتر
کارآموزان ممتاز هر دوره همراه با هدایای اهدایی آموزشگاه به آنان در این بخش معرفی می گردد.

تالار گفتگو
امکان ارتباط و تبادل اطلاعات بین کارآموزان و کاربران عزیز در این بخش فراهم گردیده است. محیطی برای مطرح کردن سؤالات علمی و آموزشی و...

گارانتی
در این بخش فارغ التحصیلان آموزشگاه می توانند درخواست خود را جهت استفاده از گارانتی آموزشی اعلام نمایند. گارانتی آموزشی عبارت است از حضور مجدد و رایگان در کلاس آموزشی درخواستی جهت رفع اشکالات احتمالی و تکمیل مهارت. حداکثر مهلت درخواست گارانتی یک ماه پس از پایان دوره آموزشی می باشد.

پشتیبانی
کارآموزان آموزشگاه می توانند تا مدت شش ماه پس از پایان دوره آموزشی از پشتیبانی آموزشی فقط در زمینه مهارت آموزش دیده بصورت رایگان استفاده نماید.

همکاری با پویندگان
متقاضیان همکاری با آموزشگاه در زمینه های مختلف می توانند از این بخش درخواست همکاری خود را به آموزشگاه ارسال نمایند.

لینکدونی
لینکهای مفید سایتهای آموزشی، کمک آموزشی و سرگرمی و ... از این بخش قابل دسترسی می باشد.

سؤالات متداول
سؤالاتی که بیشتر از سوی کاربران از مدیر سایت پرسیده شده بهمراه پاسخ در این بخش قابل مشاهده می باشد. قبل از ارسال سؤال خود این بخش را مطالعه نمایید.

ارسال نظر، پیشنهاد و انتقاد
هر گونه نظر، پیشنهاد یا انتقاد خود را می توانید از این بخش با مدیر آموزشگاه در میان بگذارید. در اسرع وقت و بصورت کاملاً محرمانه به سؤال شما پاسخ داده خواهد شد.

تماس با پویندگان
جهت اطلاع از راههای ارتباط با مدیریت آموزشگاه از این لینک استفاده نمایید.

درباره پویندگان