درباره پویندگان

مجتمع آموزش فنی و حرفه ای پویندگان با استعانت از پروردگار متعال با رویکرد آموزش مهارتهای شغلی و تکمیل مهارتهای تحصیلی و با هدف تسهیل در اشتغال و ادامه تحصیل آسان همشهریان و هم استانی های عزیز در رشته های فناوری اطلاعات، امور مالی و بازرگانی و الکترونیک در سال 1387 در شهر مقدس مشهد فعالیت خود را آغاز نمود.
 این مجتمع با همکاری مدرسان متعهد، مجرب و دلسوز، با فراهم آوردن محیطی سالم و استفاده از امکانات به روز، شرایط را برای نیل به اهداف والای آموزشی خود مهیا نموده است.
- با ارانه خدمات مشاوره (رایگان) در سه موضوع آموزشی، تحصیلی و شغلی در انتخاب مسیر شغلی و تحصیلی همراه کارآموزان عزیز خواهد بود.
-با ارائه گارانتی آموزشی، یادگیری کامل مهارت را تضمین می کند.
-با فعالسازی بخش پشتیبانی آموزشی حتی پس از پایان آموزش، در کسب تجربه و تکمیل مهارت، پشتیبان کارآموزان فارغ التحصیل خواهد بود.
-با برگزاری کارگاه های آموزشی (ویژه فارغ التحصیلان) سعی در ارائه آموزشهای تکمیلی و تخصصی دارد.
-با راه اندازی بخش اشتغال، یکی از اهداف اصلی آموزشگاه که ایجاد اشتغال می باشد مورد توجه قرار گرفته است. در این بخش با جذب فارغ التحصیلان متقاضی کار و برقراری ارتباط با اصناف و شرکتها، در ایجاد اشتغال مطلوب برای کارآموزان بویژه کارآموزان برتر اقدام می گردد.
- باارائه مشوقهای هدفمند به کارآموزان برتر (ارائه مهارت هدیه، ارائه تخفیف ویژه، حق تقدم در اشتغال و...)  سعی در ایجاد فضای رقابتی در کارآموزان نموده است.
با ارائه خدمات الکترونیکی از قبیل ثبت نام، خدمات کمک آموزشی، آموزش مجازی، درخواست آزمون، برگزاری آزمون مجازی، اعلام نتایج و صدور گواهینامه و ... با همگام شدن با تکنولوژی روز، سعی در ارئه خدمات آموزشی سریع، آسان و ارزان می باشیم.
 امید است در راستای ارتقای سطح علمی و مهارتی جوانان این مرز و بوم نقشی هرچند کوچک در ساختن ایرانی آباد و سربلند داشته باشیم. انشاءالله